• Preparat do ochrony intymnej
  w zagrożeniach infekcjami pochwy


  CANDI
  BIOTIX
  ®

  Chroni przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.

 • Preparat do ochrony intymnej
  w zagrożeniach infekcjami pochwy


  CANDI
  BIOTIX
  ®

  Tworzy mikrośrodowisko niesprzyjające rozprzestrzenaniu się niekorzystnych drobnoustrojów.

 • Preparat do ochrony intymnej
  w zagrożeniach infekcjami pochwy


  CANDI
  BIOTIX
  ®

  Zawiera wyciąg z pestek grejpfruta GSE
  i roślinnych olejków eterycznych.

Candi Biotix Candi Biotix

Kontakt

 

VETGYN

VETGYN-PHARMA P.K.
os.
ul Św. Marcin 29 / 8, 61-806 Poznań
tel. 61 8406 136 e-mail: pharmaz@pharmaz.pl


Dziękujemy bardzo za zainteresowanie.

 

NOTA PRAWNA Uwaga!
Witryny internetowe naszej firmy, w tym www.candibiotix.pl nie służą do konsultacji dotyczących prowadzenia i sposobu terapii czy prowadzenia jakiegokolwiek leczenia. Stąd, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z użyciem produktów należy przeczytać ulotkę wewnętrzną dołączoną do opakowania danego preparatu oraz skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, decyzja ostateczna odnośnie określonej terapii zależy od lekarza.


Wydawcy i autorzy serwisu internetowego www.candibiotix.pl, który ma wyłącznie charakter edukacyjny i informacyjny (natomiast nie konsultacyjny) nie mogą ponosić odpowiedzialności, a tym bardziej żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie czy za ewentualne błędy w nim występujące.

Ponadto wszelkie połączenia w internecie z naszą witryną czy jej podstronami, które nie powstały czy nie zostały przygotowane bądź opracowane przez nasza firmę, nie mogą powodować odpowiedzialności ze strony naszej firmy, tym bardziej nie udziela się jakichkolwiek gwarancji odnośnie informacji, występujących na takich stronach, bez względu jak możnaby je powiązać ze sobą i z naszą witryną. Każdy użytkownik Internetu, który czerpie informacje ze stron, które łączą się z naszą stroną czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zabronione jest kopiowanie serwisu lub jego części bez pisemnej zgody naszej firmy.

Candi

 • CANDI  BIOTIX®
  to miejscowa ochrona intymna dla kobiet o śluzówce pochwy szczególnie wrażliwej, delikatnej i podatnej na podrażnienia oraz nawracające stany zapalne.
 • CANDI  BIOTIX®
  wspomaga łagodzenie i eliminację podrażnień, świądu, pieczenia.