• Preparat do ochrony intymnej
  w zagrożeniach infekcjami pochwy


  CANDI
  BIOTIX
  ®

  Chroni przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.

 • Preparat do ochrony intymnej
  w zagrożeniach infekcjami pochwy


  CANDI
  BIOTIX
  ®

  Tworzy mikrośrodowisko niesprzyjające rozprzestrzenaniu się niekorzystnych drobnoustrojów.

 • Preparat do ochrony intymnej
  w zagrożeniach infekcjami pochwy


  CANDI
  BIOTIX
  ®

  Zawiera wyciąg z pestek grejpfruta GSE
  i roślinnych olejków eterycznych.

Candi Biotix Candi Biotix

Zastosowanie

Szczególnym zagrożeniem dla błony śluzowej pochwy jest rozwój drobnoustrojów wywołujących infekcje grzybicze i bakteryjne.

CANDI  BIOTIX®         
globulki dopochwowe

naturalny preparat na bazie wyciągu z pestek grejpfruta GSE i olejków eterycznych o działaniu łagodzącym, ochronnym, przyczynia się do utrzymania właściwych warunków fizjologicznych błony śluzowej pochwy.

CANDI BIOTIX
jako preparat do pielęgnacji intymnej i środek wspomagający ochronę śluzówki pochwy przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi może znaleźć zastosowanie poprzez tworzenie środowiska pochwy niesprzyjającego rozwojowi drobnoustrojów.

CANDI BIOTIX działając ochronnie na śluzówkę pochwy może w konsekwencji wykazywać swoje zastosowanie jako preparat, który:

 • wspomaga likwidację nawracających stanów zapalnych w tym zagrożeń grzybicą pochwy

 • wspomaga w profilaktyce, łagodzeniu i eliminacji podrażnień jak: świąd, zaczerwienienia, pieczenie

 • działa jako miejscowa ochrona dla kobiet o śluzówce pochwy szczególnie wrażliwej, delikatnej i podatnej na podrażnienia oraz nawracajÄ…ce infekcje błony śluzowej pochwy

 • wykazuje działanie odświeżające i kojące

 • wspomaga w utrzymaniu zrównoważonego nawilżenia także w razie suchości pochwy

 • wspomaga powrót do naturalnych warunków fizjologicznych pochwy, również w odniesieniu do podrażnień wynikających ze stosunków płciowych

 

STOSOWANIE:     1 GLOBULKA dziennie
                                  przez pięć dni z rzędu,
                                  a następnie po jednej globulce co drugi dzień

Sposób użycia: Wyrób do pielęgnacji intymnej: Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie, najlepiej wieczorem przed snem. Zaleca się stosowanie dawki w ilości jednej globulki dziennie przez pięć dni z rzędu, a następnie po jednej globulce co drugi dzień do końca opakowania.

Uwagi dotyczące stosowania / Środki ostrożności: Długotrwałe stosowanie wyrobu medycznego może wywołać reakcję nadwrażliwości na niektóre składniki. W przypadku wystąpienia takich objawów zaleca się przerwanie przyjmowania i skonsultowanie się z lekarzem. W razie rozpoznanej nadwrażliwości na jeden lub kilka  składników wyrobu medycznego nie należy go dalej stosować. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do stosowania dopochwowego. Nie stosować w czasie menstruacji. Podczas ciąży przyjmować jedynie w razie rzeczywistej konieczności, co należy uprzednio uzgodnić z lekarzem.  Wyrób medyczny nie został opracowany tak, aby stosować go w połączeniu z jakimkolwiek leczeniem farmakologicznym, ani też z innymi wyrobami medycznymi. W razie wystąpienia podrażnień należy zasięgnąć opinii lekarza. Przy stosowaniu mechanicznych lub chemicznych środków antykoncepcyjnych istnieje ryzyko negatywnych interakcji, dlatego odradza się przyjmowanie wyrobu w takich okolicznościach.

Opakowanie: 10 globulek po 2 g.  

Candi

Candi

 • CANDI  BIOTIX®
  to miejscowa ochrona intymna dla kobiet o śluzówce pochwy szczególnie wrażliwej, delikatnej i podatnej na podrażnienia oraz nawracające stany zapalne.
 • CANDI  BIOTIX®
  wspomaga łagodzenie i eliminację podrażnień, świądu, pieczenia.